Niesamowity zestaw z ciężarówką patroller

Oferowana zabawka to zestaw składający się z trzech elementów. Zasadniczym jest ogromna ciężarówka, w której mieści się dodatkowo quad i figurka Rydera. Ciężarówka i quad utrzymane są w podobnej tonacji kolorystycznej. Dominuje w nich kolor biały, czerwony, czarny i dwa odcienie niebieskiego. Ciężarówka ma bardzo nowoczesny opływowy kształt. Cały zestaw nawiązuje do bajki Psi Patrol i jest zrobiona na podstawie oryginalnej licencji.

Ogromne rozmiary ciężarówki

Ciężarówka, którą prezentujemy ma aż 70 cm długości i dzięki temu poza elementami, które wchodzą w skład zestawu, może zmieścić jeszcze sześć dodatkowych samochodów. Jest to możliwe dzięki temu, że w przyczepie znajdują się dwa poziomy, gdzie można ustawiać samochody. Przyczepa została wyposażona w specjalną windę, co ułatwia umieszczenie pojazdów na jej górnym poziomie. Otwiera się i przyczepa samochodu i jej kabina. W kabinie ciężarówki Twoje dziecko z powodzeniem zmieści jeszcze cztery figurki z bajki Psi Patrol. Pojazd doskonale przemieszcza się po płaskich powierzchniach, co umożliwia mu aż 12 ruchomych kół.

Ciężarówka, która wydaje odgłosy

Zabawa ciężarówką jest bardzo atrakcyjna, bo samochód wydaje bardzo charakterystyczne dźwięki. Po wciśnięciu odpowiedniego guzika, który znajduje się na boku przyczepy, można usłyszeć dźwięki charakterystyczne dla pracy jadącego pojazdu. Dziecko może je dopasować do sytuacji podczas zabawy. Samochód wydaje dźwięki imitujące trąbienie samochodu, pracę silnika i odgłosy, jakie towarzyszą cofaniu. Produkt dostępny tutaj http://zabawkowotorun.pl/Psi-Patrol-TRANSPORTER-CIEZAROWKA-PATROLLER-Quad-Ryder-Paw-Patrol-p9151

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *